SIK SORULAN SORULAR ? Birçok kişi sizinle aynı soruları merak ediyor
FİYAT HESAPLA ? Boğazda tekne kiralama fiyatı hesaplayın
Müşteri Hizmetleri 0532 353 53 54

Teknede Akşam Yemeği

Tüm özel gün, davet, toplantı, eğlence, kutlama ve parti organizasyonları için farklı kapasite ve özelliklerdeki lüks tekneleri son derece makul ücretler karşılığında kiralama imkanını sunuyoruz. Sadece yaz değil, kış aylarında da kesintisiz olarak her türlü bireysel/kurumsal teknede akşam yemeği organizasyonlarını sorunsuz olarak düzenliyoruz.

TEKNEDE AKŞAM YEMEĞİ FİYATLARI

KİRALIK TEKNELERALKOLSÜZALKOLLÜ
BOĞAZ ÇOCUĞU2600 TL2800 TL
KARAYEL2800 TL3000 TL
POYRAZ3000 TL3200 TL
MELTEM2500 TL2700 TL

Üstte gördüğünüz teknede akşam yemeği fiyatları:

– 2 kişilik katılım olan
– 2 saat süren
– Masa süslemesinin yapıldığı
– Alkolsüz ve alkollü akşam yemeği menülerinin servis edildiği
– Bayan kemancının gece boyu eşlik ettiği organizasyonu kapsamaktadır.

Daha uzun sürecek ya da daha fazla kişinin katılacağı kendinize özel yatta akşam yemeği paketi hazırlamak istiyorsanız ana sayfadaki ya da kiralık teknelerin detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsinizhttps://www.traditionrolex.com/27. Şirketimizden talep ettiğiniz hizmetleri mouse ile işaretlediğiniz an ödemeniz gereken toplam ücretleri görerek bizden fiyat teklifi almış olacaksınız. Fiyatları öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı değil mi?

TEKNE KİRALAMA İÇİN ENDİŞELENMEYİN

Siz organizasyon detaylarınız arasında boğulmayın. Tekne kiralama seçimlerinizi yapın ve keyfini çıkarın.

Sık Sorulan Sorular ?

 • En az tekne kiralama süresi nedir?

  Kiralık tekneler için en az kiralama süresi 2 saattir. Çok daha kısa sürmesi istenen kiralamalarda da yine 2 saatlik kiralama ücretinin ödenmesi gerekir. Süre konusunu istediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz. Ancak tekneleri konaklamalı olarak kiraya vermiyor, kamara kullandırmıyoruz.

 • İstediğimiz saatte kiralayabilir miyiz?

  Evet, kiralayabilirsiniz. İster gündüz ister gece.. Hangi saatlerde tekne kiralamak isterseniz tüm sene boyunca yaz ve kış aylarında 7/24 kesintisiz olarak hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz?

  Evet, alabiliriz. Fiyat farkını öderseniz kiralık teknelerin yanaşma imkanı olan her yerden alım yapabiliriz. Hareket ve bitiş noktaları normal şartlarda teknelerin bağlı oldukları Bebek, Arnavtutköy, Kuruçeşme vb. yerlerdir. Bu semtlere yakın olan 5-10 dakikalık mesafedeki Rumeli Hisarı, Kandilli, Beylerbeyi, Kuleli vb. yerleri de fiyat farkı almadan kullanabiliriz. Ancak daha uzak mesafelerden alım yapılacaksa fiyat farkı ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu noktalardaki ödenecek ücreti ödemekle yükümlüdürler.

 • Nereleri gezdiriyorsunuz?

  Tekne organizasyonu süresine göre Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar kıyıları arası gezilmektedir. Tur süresi 4 saat ve üzeri olacaksa boğazda kalmak şartıyla güzergah biraz daha uzatılabilir.

 • Menüde neler var?

  Yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara menüsü veriyoruz. Başlangıç olarak 5-6 çeşit soğuk meze, ara sıcaklar, ana yemek, salata, mevsim meyveleri ve tercihinize göre alkollü ve alkolsüz içecekler menüde yer alıyor. Kokteyl menüsi isteyenler için de zengin karışık kuru yemiş, karışık mevsim meyveleri, cips çeşitleri ve talep olursa salatalık ve havuç söğüş ile alkollü ve alkolsüz içecekler ikram ediyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilir miyiz?

  Evet, getirebilirsiniz. Ancak bu durumda hem servis yapılırken sizlere yardım edilmesi, hem de tur sonunda teknenin ve mutfak ekipmanlarının temizlenmesi için firmamızın sizlere önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, var. Tüm tekneler ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemine sahiptir. Ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve DJ hizmeti alabilirsiniz. Ancak bu hizmetlerin firmamızdan alınma zorunluluğu da yoktur, arzu ederseniz kendiniz de temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz?

  Evet, yapıyoruz. Ancak özel süsleme talepleri için ekstra ücret ödenmesi gerekiyor. Tekneler, standart masa örtüsü ve düzeni ile birlikte ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Tekne ve masanın özel süslenmesi talepleri için ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ancak arzu eden müşteriler süsleme işlemini tekneye zarar vermemek şartıyla kendileri de diledikleri gibi yapabilirler.

 • Kapalı alan var mı?

  Evet, güneşli havalarda açık olan teknelerin arka kısmındaki havuz yağışlı ve soğuk havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılarak olumsuz hava koşullarından etkilenilmesi önlenir.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi?

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt için ekstra ücret ödemeniz gerekmez.

 • Kiralamak istediğim tekneyi önceden görebilir miyim?

  Evet, görebilirsiniz. Firmamızdan randevu alarak tüm kiralık tekneleri bağlı olduğu yerde görebilirsiniz.

 • Ne kadar öncesinden rezervasyon yapmalıyım?

  Ne kadar erken yaparsanız o kadar sağlıklı olur. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri tekneler yoğun çalıştığı için aylar öncesinden bile rezervasyon aldığımızı bilmenizi isteriz. Beğendiğiniz tekneyi müsait durumda yakalamak için mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişime geçip kaparo göndererek rezervasyon yapabilirsiniz.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Rezervasyon yaptırabilmek için organizasyona ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermeniz gerekiyor. Tekne kiralama ücretini banka hesabımıza yatırabilir, ofisimize ya da teknenin bağlı olduğu yere gelerek elden verebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyoruz. Yaz aylarında kiralık teknelere olan talep yoğunluğunu göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini belirtmek isteriz.

 • Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz.

ZENGİN YEMEK VE KOKTEYL menülerimize göz atın