SIK SORULAN SORULAR ? Birçok kişi sizinle aynı soruları merak ediyor
FİYAT HESAPLA ? Seçimlerinizi yapın turunuzu oluşturun
Müşteri Hizmetleri 0532 353 53 54

YAT 13

Tamamlandı
Ekstralar

2 ve 2 saatlik turda yemekli ve alkollü menü seçtiniz. Ekstra seçiminiz yok Bunlar doğrultusunda , fiyatımız yan tarafta gözükmektedir.

YAT 13
İskele: Bebek
Kapasite : Yemekli maximum 15 kişiye kadardır.
Kapasite : Kokteyl maximum 25 kişiye kadardır.
YAT FİYATI 1100 TL 1500 TL 2000 TL 2500 TL 3000 TL 3000 TL 2500 TL Boş yat fiyatı
MENÜ 100 TL 50 TL 75 TL 150 TL 100 TL 125 TL 0 TL Menü/Kişibaşı
EKSTRA 0 TL Toplam Ekstralar
5 x Menü : 850TL Kişisayısı x menü
TOPLAM : 850TL yat + menü + ekstra
İskeleBebekUzunluk18 MGenişlik5 MTYemekli Kapasite15 KişiKokteyl Kapasite25 KişiKaptan1Servis ElemanıVarMüzik Sistemi(CD, USB, IPAD, Android)MutfakVarKlimaVarIsıtma SistemiVarJeneratörVarWC VarIşıklandırmaVar

En az kiralama süresi 2 saattir
Bebek semtindedir, Bebek, Rumeli Hisarı, Kandilli, Kuleli ve Beylerbeyi noktalarından alım yapılabilir
12 ay kesintisiz olarak hizmet vermektedir
Arka havuz şeffaf branda ile kapatıldığı için kış aylarında da soğuk hava koşullarından etkilenilmez
Yüzme turlarında öndeki minderlerde güneşlenilebilir
Yemeksiz olarak kiralama yapılıp dışarıdan yiyecek ve içecek getirilebilir

TURLAR İÇİN ENDİŞELENMEYİN

Siz organizasyon detaylarınız arasında boğulmayın. Seçimlerinizi yapın ve keyfini çıkarın.

Sık Sorulan Sorular ?

 • En az kiralama süresi nedir?

  Yatlar için en az kiralama süresi 2 saattir. Süre konusunu istediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz. Ancak yatları konaklamalı olarak kiraya vermiyor, kamara kullandırmıyoruz.

 • İstediğimiz saatte kiralama yapabiliyor muyuz?

  Evet, kiralayabilirsiniz. İster gündüz ister gece.. Hangi saatlerde kiralama yapmak isterseniz tüm sene boyunca yaz ve kış aylarında 7/24 kesintisiz olarak hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.

 • İstediğimiz yerden alıyor musunuz?

  Evet, alabiliriz. Fiyat farkını öderseniz yatların yanaşma imkanı olan her yerden alım yapabiliriz. Hareket ve bitiş noktaları normal şartlarda yatların bağlı oldukları Bebek, Arnavtutköy, Kuruçeşme vb. yerlerdir. Bu semtlere yakın olan 5-10 dakikalık mesafedeki Rumeli Hisarı, Kandilli, Beylerbeyi, Kuleli vb. yerleri de fiyat farkı almadan kullanabiliriz. Ancak daha uzak mesafelerden alım yapılacaksa fiyat farkı ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler, bu noktalardaki ödenecek ücreti ödemekle yükümlüdürler.

 • Nereleri gezdiriyorsunuz?

  Organizasyon süresine göre Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar kıyıları arası gezilmektedir. Tur süresi 4 saat ve üzeri olacaksa boğazda kalmak şartıyla güzergah biraz daha uzatılabilir.

 • Menüde neler var?

  Yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara menüsü veriyoruz. Başlangıç olarak 5-6 çeşit soğuk meze, ara sıcaklar, ana yemek, salata, mevsim meyveleri ve tercihinize göre alkollü ve alkolsüz içecekler menüde yer alıyor. Kokteyl menüsi isteyenler için de zengin karışık kuru yemiş, karışık mevsim meyveleri, cips çeşitleri ve talep olursa salatalık ve havuç söğüş ile alkollü ve alkolsüz içecekler ikram ediyoruz.

 • Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilir miyiz?

  Evet, getirebilirsiniz. Ancak bu durumda hem servis yapılırken sizlere yardım edilmesi, hem de tur sonunda yatın ve mutfak ekipmanlarının temizlenmesi için firmamızın sizlere önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Garson başı ödenmesi gereken ücret 100 TL'dir. Firmamızdan menü hizmeti aldığınız takdirde garson için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

 • Ses sistemi var mı?

  Evet, var. Tüm yatlar ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemine sahiptir. Ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa cd ya da usb aygıtı ile yanınızda getirebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve DJ hizmeti alabilirsiniz. Ancak bu hizmetlerin firmamızdan alınma zorunluluğu da yoktur, arzu ederseniz kendiniz de temin edebilirsiniz.

 • Süsleme yapıyor musunuz?

  Evet, yapıyoruz. Ancak özel süsleme talepleri için ekstra ücret ödenmesi gerekiyor. Yatlar, standart masa örtüsü ve düzeni ile birlikte ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yat ve masanın özel süslenmesi talepleri için ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ancak arzu eden müşteriler süsleme işlemini yata zarar vermemek şartıyla kendileri de diledikleri gibi yapabilirler.

 • Kaptan ve yakıt ücreti fiyata dahil mi?

  Evet, dahildir. Kaptan ve yakıt için ekstra ücret ödemeniz gerekmez.

 • Kiralamak istediğim yatı önceden görebilir miyim?

  Evet, görebilirsiniz. Firmamızdan randevu alarak tüm yatları bağlı olduğu yerde görebilirsiniz.

 • Ne kadar öncesinden rezervasyon yapmalıyım?

  Ne kadar erken yaparsanız o kadar sağlıklı olur. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri yatlar yoğun çalıştığı için aylar öncesinden bile rezervasyon aldığımızı bilmenizi isteriz. Beğendiğiniz yatı müsait durumda yakalamak için mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişime geçip kaparo göndererek rezervasyon yapabilirsiniz.

 • Rezervasyon için ne yapmalıyız?

  Rezervasyon yaptırabilmek için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermeniz gerekiyor. Ödemeyi banka hesabımıza yatırabilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kaparo ödemesini almadan kesinlikle rezervasyon yapmıyoruz. Yaz aylarında yatlara olan talep yoğunluğunu göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini belirtmek isteriz.

 • Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?

  Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak alıyoruz. Organizasyon ücretini banka hesabımıza Havale/EFT yolu ile gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Nasıl isterseniz..

ZENGİN YEMEK VE KOKTEYL menülerimize göz atın